1985 yılında kurulan Miyou Group Company Ltd., Çin'de ulusal bir yüksek teknoloji öğütme değirmeni ve mekanik salmastra üreticisidir. Çeşitli öğütme sistemleri, mekanik salmastralar, reaktörler ve nanometre malzemeleri tasarımı ve üretimin konusunda uzmandır. Popüler ürünlerimiz arasında akışkan yataklı jet değirmen, yatay kum değirmeni, çalkalanmış boncuk değirmeni, mikron Hava Sınıflandırıcı Sistem, pompa kullanımı ve reaktör mekanik salmastrası ve paslanmaz çelik reaktörü bulunmaktadır. Ayrıca kalsit madenciliği ve gayrimenkul geliştirme ile ilgileniyoruz. Şirketimiz, gelişmiş büyük portal işleme merkezi, yatay CNC işleme merkezi, CNC torna tezgahı ve daha fazlası gibi 218 set modern işleme ve test ekipmanına sahiptir.

Dört ulusal test üssü kurduk; işletme, üniversite ve araştırma enstitüsünün üç kooperatif üssü; Jiangsu eyalet kurumsal teknoloji geliştirme merkezi; ve Jiangsu eyaleti yüksek performanslı nano metal tozu mühendislik teknolojisi araştırma merkezi. Ayrıca ISO9001:2008 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikasına da sahibiz ve ürünlerimiz CE sertifikalıdır, bu nedenle jet değirmeni, mekanik salmastra ve paslanmaz çelik reaktörün kalitesi güvence altına alınmıştır.

Jiangsu Eyaleti, Kunshan Şehrindeki ulusal yüksek teknoloji sanayi parkında bulunan firmamız, yerli öğütme ekipmanı endüstrisinde öğütme değirmenleri için GMP sertifikasını geçen tek kuruluştur ve iki endüstri standardı formüle etmiştir. Mekanik salmastra endüstrisinde yüksek basınçlı, büyük mil çaplı mekanik salmastralar için üretim lisansı alan ilk şirket olarak şirketimiz, bir ulusal standart ve altı endüstri standardı taslağı hazırlamıştır. Üçüncü sınıf basınçlı kap için de üretim lisansımız bulunmaktadır. Ayrıca firmamızın sekiz adet ulusal buluş patenti ve 56 adet faydalı model patenti bulunmaktadır. Toplam mal varlıklarımız 76 milyon USD ve toplam kayıtlı sermayemiz 35 milyon USD'dir. MIYOU tescilli markası, ünlü bir Çin markası haline gelmiştir. Yatay kum değirmen, çalkalanmış boncuk değirmen, mikron Hava Sınıflandırıcı Sistem ve diğer ürünlerimiz sadece yurt içinde popüler olmakla kalmıyor, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, Mısır, Türkiye, Pakistan, Hindistan, Vietnam ve Güney Kore, gibi 20'den fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Miyou Group Co., Ltd.
Adres.: No.1 Middle Yucheng Road, Kunshan City, Jiangsu Province, China
P.O Box:215316
Tel.: +86-512-5778-2891
+86-512-5779-5588
Fax: +86-512-5779-1241
Email: sales@miyou.com.cn