GİZLİLİK POLİTİKASI
Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizi nasıl ele aldığımızı açıklar. millingsupplier.com'u ("Site") kullanarak, kişisel bilgilerinizin bu gizlilik politikasında açıklandığı şekilde saklanmasına, işlenmesine, aktarılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz.

Bilgi toplama
Kendiniz hakkında herhangi bir kişisel bilgi vermeden bu siteye gezinebilirsiniz. Ancak, myfairhandbags.com veya bu site hakkında bildirimler, güncellemeler almak veya ek bilgi talep etmek için aşağıdaki bilgileri toplayabiliriz:

isim, iletişim bilgileri, e-posta adresi, şirket ve kullanıcı kimliği; bize veya bizden gönderilen yazışmalar; paylaşmayı seçtiğiniz herhangi bir ek bilgi; ve Bilgisayar ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, Siteye gelen ve giden trafik, reklam verileri, IP adresi ve standart web giriş bilgileri dahil olmak üzere Sitemiz, hizmetlerimiz, içerik ve reklamlarla etkileşiminizden kaynaklanan diğer bilgiler. Bizle kişisel bilgilerinizi paylaşırsanız, bu bilgilerin Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan sunucularımızda aktarılmasına ve saklanmasına izin vermiş olursunuz.

Kullanım
Kişisel bilgilerinizi size talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak, sizinle iletişim kurmak, sorunları gidermek, deneyiminizi kişiselleştirmek, hizmetlerimiz ve site güncellemeleri hakkında sizi bilgilendirmek ve sitelerimize ve hizmetlerimize olan ilgiyi ölçmek için kullanırız.

İfşa
Kişisel bilgilerinizi, sizin açık rızanız olmadan pazarlama amaçları için üçüncü şahıslara satmayız veya kiralamayız. Yasal gerekliliklere yanıt vermek, politikalarımızı uygulamak, bir gönderi veya başka bir içeriğin başkalarının haklarını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek veya herhangi birinin haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak için kişisel bilgileri ifşa edebiliriz.

Bu tür bilgiler yürürlükte olan yasa ve yönetmeliklere uygun olarak açığa çıkarılacaktır. Kişisel bilgileri, ticari faaliyetlerimize yardımcı olan hizmet sağlayıcılarla ve ortak içerik ve hizmetler sağlayabilecek ve potansiyel olarak yasa dışı eylemleri tespit etmeye ve önlemeye yardımcı olabilecek kurumsal ailemizin üyeleriyle de paylaşabiliriz. Birleşmeyi veya başka bir ticari kuruluş tarafından satın alınmayı planladığımız halde, kişisel bilgileri diğer şirketle paylaşabiliriz ve yeni birleşik kuruluşun kişisel bilgilerinizle ilgili olarak bu gizlilik politikasına uymasını şart koşarız.

Erişim
Bize sağladığınız kişisel bilgilere istediğiniz zaman lydia.miyou@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçerek erişebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Güvenlik
Bilgileri korunması gereken bir varlık olarak görüyoruz ve kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime ve ifşaya karşı korumak için birçok araç kullanıyoruz. Ancak, muhtemelen bildiğiniz gibi, üçüncü şahıslar yasa dışı olarak iletimleri veya özel iletişimleri engelleyebilir veya bunlara erişebilir. Bu nedenle, gizliliğinizi korumak için çok çalışmamıza rağmen, söz vermiyoruz ve kişisel bilgilerinizin veya özel iletişiminizin her zaman gizli kalacağını beklememelisiniz.

Genel
Bu sitede değiştirilmiş şartları yayınlayarak bu politikayı herhangi bir zamanda güncelleyebiliriz. Değiştirilen tüm şartlar, sitede ilk kez yayınlandıktan 30 gün sonra otomatik olarak yürürlüğe girer. Bu politikayla ilgili sorularınız için lütfen bize e-posta gönderiniz.

Miyou Group Co., Ltd.
Adres.: No.1 Middle Yucheng Road, Kunshan City, Jiangsu Province, China
P.O Box:215316
Tel.: +86-512-5778-2891
+86-512-5779-5588
Fax: +86-512-5779-1241
Email: sales@miyou.com.cn