Basınçlı Kap, Mekanik Salmastra ile Entegre Reaktörler, Atritör

Basınçlı kap, gaz veya sıvıyı ortam basıncından farklı bir basınçta tutmak için kullanılan kapalı bir kaptır. Firmamız çok çeşitli basınçlı kap sunmaktadır.

Paslanmaz çelik reaktör, tank, kılıf ve karıştırma sisteminden oluşur.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, hızlı ısıtma, yüksek sıcaklık direnci, korozyon direnci, sanitasyon ve temizlik sağlar, bu nedenle buharlaşma, sentez, polimerizasyon, sabunlaştırma, sülfonasyon, klorlama, nitrasyon ve diğer işlemleri tamamlamak için yaygın olarak kullanılır.

Buharlı ısıtma reaktörü, korozyon direncine, kazansız otomatik ısıtmaya, kolay kullanıma ve diğer özelliklere sahiptir. Gıda, ilaç, kimya ve diğer endüstriler için kullanılabilir. Yüksek basınçlı reaktörümüz, şaft mührünün sızıntı sorununu etkin bir şekilde çözer ve yanıcı, patlayıcı ve toksik ortamların kimyasal reaksiyonlarında kullanılabilir.

Miyou Group, Çin'in uzmanlaşmış bir reaktör üreticisi ve tedarikçisidir. Paslanmaz çelik reaktör, nano bizmut tozu, yatay kum değirmeni, merdaneli değirmen ve çok daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar.

İlgili İsimler
Tank Reaktörü | Basınçlı Kap | Atritör Reaktör