Laboratuvar Jet Değirmeni

Laboratuvarda kullanılmaya uygun olan QF-88 laboratuvar jet değirmeni, kimya ve metalurji endüstrilerinde çiftlik kimyasalları, batı tıbbı, geleneksel Çin tıbbı ve diğer kuru toz malzemelerin süper ince toz haline getirilmesi için kullanılabilir. Küçük boyutlu bu ürün, saatte 0,5 ila 10 kilogram olan nispeten düşük bir üretim kapasitesine sahiptir. Yaygın malzemeler için, bir kez öğütme işleminden sonra 1.000 ağ parçacık boyutu gerçekleştirilebilir.

Özellikleri
Model QF-88
Üretim Kapasitesi (kg/h) 0.5-10
Hava tüketimi (m3/min) 2
Çalışma Basıncı (MPa) 0.75-0.85
Besleyici Parçacık Çapı (mesh) 100-325
Öğütme boyutu (μm) 0.5-30
Kurulu güç (kw) 20

Çalışma sırasında az gürültü üretilir ve malzemelere hiçbir kirlilik karışmaz. Ekipmanın içindeki sıcaklık yükselmez ve ekipmanın tükenmesi son derece düşüktür.Mükemmel sızdırmazlığı, temiz çalışma ortamının yanı sıra malzemelerin tükenmesini engeller. Ayrıca ürünümüzün kurulumu, sökülmesi ve temizlenmesi kolaydır. İçinde ölü açı yoktur, bu nedenle artık malzemeden kaynaklanan herhangi bir kontaminasyon meydana gelmez.

QF-88 Laboratuvar Jet Değirmeni

1.Derecelendirme Dilimi
2. Bitmiş Ürünler
3. Hammadde
4. Negatif Basınç
5. Freze Odası

1. Hava Kompresörü
2. Hava Tankı
3. Hassas Filtre
4. Hava dondurarak kurutucu
5. Sterilizasyon Filtresi
6. QF Akışkan Yataklı Jet Değirmen
7. Siklon Ayırıcı
8. Toz Toplayıcı
9. Çekme Fanı

Çin'de deneyimli bir laboratuvar jet değirmen üreticisi ve tedarikçisiyiz. Ayrıca çevre koruma boyama üretim sistemi, Mekanik Salmastra Kullanan Reaktör, nano nikel tozu, kum değirmeni mekanik salmastra ve daha fazlasını sunuyoruz.

İlgili İsimler
Laboratuvar Jet Değirmen | Laboratuvar Malzemeleri | Öğütme ve Değirmen Makineleri

Talep Formu